Një makinë ka marrë fjalë mbrëmjen e sotme në Korçë.

Siç bëhet e ditur, një makinë tip ‘Ford Escort’ ka marrë flakë në rrugë në zonën e njohur si City Center.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa dyshohet se të jetë aksidentale.

Policia dhe zjarrfikësja kanë shkuar në vendngjarje.