Ulja e temperaturave dhe reshjet e shiut dhe dëborës gjatë natës kanë përfshirë qarkun e Korçës.

 

Ndonëse reshjet kanë qenë me intensitet të ulët, në zonën e Dardhës temperaturat kanë shkuar deri në -1 gradë Celsius.

 

Ndërkohë si pasojë e reshjeve të borës, autoritetet kanë bërë edhe kriposjen e rrugës, ndërsa në akset nacionale nuk janë raportuar probleme.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re