Skip to content

Dita Botërore e Familjes/ Spiropali nxjerr foto me bashkëshortin dhe dy fëmijët

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në Ditën Botërore të Familjes ministrja Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar disa foto familjare.

 

Spiropali ka ndarë disa foto ku shihet bashkëshorti i saj Salarjon Totaj dhe dy fëmijët  vajza Nalta dhe djali, Kren.

 

“👨‍👩‍👧‍👦Nga ne, shumë bekime për familjet tuaja🙏. Dita Botërore e Familjes” shkuan Spiropali në postimin e saj.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë