Një infermier në Malësinë e Madhe ka ndërruar jetë si pasojë e Covidit. Burime për faxweb bëjnë me dije se ai quhet Fran Kështenja dhe është i moshës 59 vjeç.

Kështenja punonte si  infermier në qendrën shëndetësore Gril-Vrake. Ai ndërroi jetë në Spitalin Rajonal të Shkodrës ditën e sotme.

/faxweb

loading...