Besar Meta, djali i Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi, feston sot 20-vjetorin e nuk mund të mungonte një urim nga babai i tij.

Kreu i Shtetit ka publikuar në “Facebook” një foto me të birin me krahët në qafë, teksa e uron edhe 100 pranvera por ka edhe një mesazh tjetër.

“Edhe 100 pranvera! Gjithmonë kuqezi!”, shkruan Presidenti, i cili shfaqet me veshjen sportive të Kombëtares ngjyrë të kuqe, ndërsa i biri me të zeza.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re