Shtetasi Ajet Lleshi 25 vjec, ka plagosur me thike ne pjesen e barkut nenen e tij Safie Sina 56 vjece.

Nga informacionet e para Safie Sina eshte e divorcuar dhe eshte martuar per here te dyte dhe jeton ne Kavaje.

Ajo ka ardhur tek nena e saj ketu ne rrugen “Jusuf Gervalla” dhe duke ikur për te nëna e saj në institut, ky djali e ka goditur me thikë në shpinë dhe është larguar menjëherë.

Ndersa djali i saj Ajet Lleshi banon ne Klos.

Nuk dihet arsyeja se pse ka ardhur Ajet Lleshi sot në Tiranë dhe nuk kane patur me pare ndonje problem në zonën që ndodhi ngjarja.

Sipas informacioneve të siguruara nga Fax News, shtetasja Safie Sina ka vare burrin e saj para 10 vjetesh dhe ka bërë 9 vite burg.

E rëndë në Kamëz! Djali godet me thikë nënën e tij (EMRAT)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb