Një grua humbi jeten ne nje aksident te rende ne segmentin Qafe Bote- Sarande.

35-vjecarja ishte pasagjere ne mjetin qe drejtohej nga bashkeshorti i saj.

Mesohet se makina ka dal nga rruga duke shkaktuar vdekjen e Adriana Prendit dhe plagosjen e shoferit, bashkeshortit te viktimes, Gezim Prendi.

Nje dite me pare Adriana Prendi martoi vellane dhe sot ishin nisur per ne Greqi aty ku jetonin familjarisht.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re