Ish-opinionisti i “Big Brother”, Basri Shala ka deklaruar se është infektuar me koronavirus. Aktori i njohur me nofkën Virusi, ka treguar përmes një postimi në rrjetet sociale se ka bërë testin dhe ka dal pozitivë.

Ai  ka pohuar se është munduar të jetë strikt në respektimin e masave të vendosura në kuadër të pandemisë, por fatkeqësisht nuk ka arritur t’i shpëtoj virusit.

POSTIMI: Miq, Pas disa shqetesimeve qe i kisha, dje e kam ba testin. Para pak kohe me thirren prej IKSHP-se dhe m’kallxun qe jam njeri shume i mire dhe pozitiv.

Ata qe me njohin e dijne sa shume kam pas kujdes, por me fund e leshova bajrakun. Ka shume kohe qe masken dhe distancen e kam respektu strikt.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re