Home SHQIPERIA “Do jepen 100 mijë euro për çdo emigrant”, Xhaçka reagon pas lajmit se Shqipëria do kthehet në kamp refugjatësh: E trishtuar, nuk jam “ai”, por “ajo”

“Do jepen 100 mijë euro për çdo emigrant”, Xhaçka reagon pas lajmit se Shqipëria do kthehet në kamp refugjatësh: E trishtuar, nuk jam “ai”, por “ajo”

0
“Do jepen 100 mijë euro për çdo emigrant”, Xhaçka reagon pas lajmit se Shqipëria do kthehet në kamp refugjatësh: E trishtuar, nuk jam “ai”, por “ajo”

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ministrja Për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka:

I njëjti lajm i rremë i vjetër këtë herë në faqen e parë të një gazete të respektuar si The Times!
Dhe meqë ra fjala unë nuk jam një “ai” por një “ajo” që gjithmonë e ka admiruar cilësinë e mediave britanike. E trishtuar.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë