“Do ketë viktima”, Berisha flet për çfarë pritet nesër në PD: “Absolutisht kam prova, i ka thënë tjetrit në telefon ai, pa gjak nuk e lëshojmë, do bëjmë gjak”

basha-berisha.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish-kreu i PD, Sali Berisha që nesër ka paralajmëruar hyrjen në selinë e PD, thotë se dhunën do ta bëjë Basha.

“Ne kemi dokumenta në të cilat ata kanë kërcënuar.

Zëdhënësit më të afërt të tij kanë thënë se do të ketë viktima, pa gjak nuk e lëshojmë. Absolutisht kam prova.

I ka thënë tjetrit në telefon ai, pa gjak nuk e lëshojmë, do bëjmë gjak” – tha Berisha në një intervistë televizive.

Gjatë gjithë ditês së sotme është theksuar se nesër do ketë dhunë dhe me sa duket palët nuk e mohojnë, vetëm se fajësojnë njëra- tjetrën.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë