Çifti i dashur për publikun, Turi dhe Orinda kanë konfirmuar lajmin e pritjes së ëmbël. I pari ka qenë Turi ai që ka publikuar foton e me nënshkrimin: “Pranvera nuk vjen me një lule, vjen me një beb. Katërshja fanstastike”.

Orinda, Turi dhe qenushi i tyre shfaqen në një shkrepje ku për herë të parë po shohim tamam edhe barkun e rrumbullakosur të moderatores së njohur.

Me pas ka qenë vetë këngëtarja që ka postar një tjetër foto, ku çifti shfaqej i lumtur dhe i qeshur. “Duke pritur mrekulline qe Zoti zgjodhi te na bekoje…-shkruan kengetarja.

(E.H/Faxweb.al)

/faxweb