Gjykata e Vlorës ka lënë n burg dy autorët e dyshuar, që dogjën një shtëpi në Llakatund.

Gazetari Elton Nika raporton për ABC News se të arrestuar janë shtetasit nga Kosova, Gezim Bacaj dhe Durim Kelmendi, ndërsa vijon të jetë në kërkim Haki Bajraktari ish-dhëndri i pronares së shtëpisë.

Ngjarja ka ndodhur 4 ditë më parë, ku ish dhëndri dyshohet se pasi është ndarë nga e dashura, i ka vënë zjarrin banesës ku jetonte djali i saj dhe nëna 70 vjeç.

Vijon…

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re