“Doktor, je 11 vjet më i ri se Joe Biden”, demokrati i jep kurajo Sali Berishës

kari-2.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në “Foltoren” e Kukësit, një prej mbështetësve i kujtoi Sali Berishës moshën, duke i thënë që të mos frikësohet fare prej saj.

Militanti i PD-së tha se Joe Biden është 11 vjet më i vjetër se Sali Berisha dhe prapë drejton Amerikën.

Ish-kryeministri e përcolli me humor këtë kompliment prej demokratit kuksian.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë