Skip to content

Doktori e këshilloi të largojë stresin, gruaja nxjerr nga shtëpia burrin e tre fëmijët/ Do qeshni me lot me këtë video

  • 13/08/202113/08/2021

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Doktorët binjakë janë dy të rinj doktorë të cilët kanë ndërmarrë një nismë për sensibilizimin e të rinjve për kujdesin shëndetësor.

Jo vetëm kaq, me skena humori, batutë e këngë, të krijojnë një urë komunikimi të qartë mes mesazhit që jep doktori dhe mënyrës si perceptohet nga pacienti pasi në disa raste mund të ketë dhe keqkuptime.

Kur Dr Jaremy e këshilloi një nënë të re të nxirrte jashtë stresin vallë a e kuptoi drejtë gruaja e re kur nxorri nga shtëpia tre fëmijët e saj dhe burrin?

Mos e humbisni videon do shkriheni së qeshuri.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë