Një incident ka ndodhur ditën e sotme në një takim që po bënte me simpatizantët e tij kreu i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti.

Teksa Kurti dhe Presidentja në Detyrë, Vjosa Osmani po i kërkonin mbështetje simpatizantëve për zgjedhjet e 14 shkurtit, një nga personat pjesëmarrësit e shfrytëzoi tubimin për të bërë një pyetje, por kjo nuk u lejua.

Protagonisti ngulmoi për ta vazhduar pyetjen, por as Kurti dhe as Osmani nuk pranuan dhe institimit të tij iu përgjigj Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, i cili ndryshe njihet si “Gima i Gushavcit”.

Bahtiri ka tentuar të konfrontohet fizikisht me qytetarin që kërkoi të bënte pyetjen. “Gima i Gushavcit” ka sharë me nënë dhe ka ofenduar rënde atë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re