Vijojnë të dalin detaje mbi anijen e përfshirë ngë flakët në ujrat greke, në afërsi të Korfuzit, pikërisht Euroferry Olympia-n e linjës Igumenicë – Ankona, ku ende po kërkohet për të zhdukur. Një avokat transporti foli së fundi për median grekë, më saktë për protothema.gr, duke e cilësuar atë si një “kopsht zoologjik”. Dhe kjo […]