Skip to content

Drejtori i Policisë vizitë ngushëllimi në familjen Avdia: Erdha si prind e si qytetar

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka bërë një vizitë ngushëlluese në familjen e avdia dy ditë pas tragjedisë.

 

Në një fjalë të shkurtër për mediat Nano ka shprehur edhe njëherë ngushëllimet për familjarët dhe ka falenderuar familjarët që kanë lënë mënjanë ngjyrimet politike.

 

“ Erdha si prind, si qytetar” – tha ai.

 

Dy ditë më herët, vajza e mitur e familjes Avdia u vra në Himarë nga një jet lundrues në breg të detit teksa ishte me pushime me prindërit e saj.

 

Mjeti lundrues drejtohej nga një efektiv policie, Arjan Tase.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë