Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

 

Katër persona të dyshuar si anëtarë të një grupi kriminal që merrej me shitje lëndësh narkotike janë vënë në pranga nga policia e Beratit.

Ata janë mbajtuar nën hetim për dy muaj dhe sipas hetimeve shtrinin veprimtarinë e tyre në zonë të ndryshme në Berat e Kuçovë.

Gjatë kontrollit policor në banesat e të arrestuarve policia ka gjetur sasi të lëndës narktike, armë të ftohta dhe municion luftarak.

Bazuar në këto prova, Gjykata e Beratit ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg” për katër të arrestuarit.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re