Edmond Spaho në hyrje të Kuvendit:

“Duhet të bëjnë si gjithë qeveritë në botë të ulin taksat, të heqin tvsh e naftës. Për fat të keq qeveria shqiptare vazhdon me mendime që jemi në ekonomi tregu dhe nuk ndërhyjnë dot. Janë ato që janë parashikuar në buxhetin e nëntorit të vitet të kaluar, deri sot nuk kanë bërë asgjë2, nëse qeveria nuk shkundet protesta do të vazhdojë në përmasa më të mëdha. Për cfarë e kemi qeverinë kur nuk dëgjon qytetart që protestojnë. Ato masa janë që në nënbtor trë 2021, duke gënjyer qytetarët gjoja po i mbrojmë”

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re