Grida Duma ka bërë sërish një deklaratë të fortë këtë të hënë duke thënë se një fshat të Kavajës një komisioner i Partisë Socialiste ndodhej në atë post, ndërkohë që duhet të ishte në arrest shtëpie.

Grida Duma:

Dhe kur në një fshat në Kavajë kam pasur komisioner të PS-së një që duhet të ishte në arrest shtëpie. Komisionerët e PD-së e kanë bërë punën e tyre.

 

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb