Skip to content

Dumani kishte marrë porosi për ta ekzekutuar, merret në mbrojtje polici, në telefon iu gjet…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një oficer policie është marrë në mbrojtje nga policia, pasi dyshohet se ishte shënjestra e radhës e Nuredin Dumanit për t’u eliminuar sipas BW.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet K.G.

Fotoja e tij u gjet ne celularin e Nuredin Dumani dhe ky i fundit kishte marre porosi ta vriste.

K.G ka qene më herët me detyrë  oficer në Elbasan dhe ka hetuar disa nga ngjarjet kriminale atje, përfshirë dhe ngjarjet ku dyshohet se urdhërues i krimeve është Erjon Alibej.

 

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë