Skip to content

Dy nxënës dhe shoferi autobuzit kanë mbetur të vrarë/ Pamjet e rënda kur trupat e viktimave mbërrijnë në spital (VIDEO)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, ku pasi një person ka sulmuar një autobus me armë zjarri, tre persona kanë mbetur të vdekur.

Express mëson i vrarë ka mbetur shoferi i autobusit dhe dy nxënës, vajzë e djalë. Mësohet se djali është 17-vjeçar.

Ngjarja rendoht me tej, pasi mesohet se dy të tjerë janë duke u trajtuar në spital dhe janë në gjendje kritike per jeten.

Ende nuk dihet cila ka qene arsyeja, por nje ngjarje teper tragjike tronditi mbremjen e sotme qytetin e Deçanit, pasi dikush apo disa persona, kane sulmuar me breshëri Kallashnikovi nje autobus me nxënës. Më poshtë ju sjellim pamjet kur viktimat mbërrijnë në spital.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë