Foto Ilustruese
Dy vajza janë konfiktuar fizikisht me njëra tjetrën në Elbasan.

Policia thotë se ka nisur hetimi në gjendje të lirë për S. R., 30 vjeçe dhe N. K., 33 vjeçe, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta kanë goditur me grushte njëra-tjetrën.
Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re