Skip to content

Dy vdekjet që tronditën në Mallorka-n

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dy turistë u gjetën të vdekur disa orë larg njëri-tjetrit në Mallorca, njoftuan të premten autoritetet spanjolle. Viktimat janë një britanik 34-vjeçar dhe një holandez 31-vjeçar, sipas mediave lokale, duke cituar policinë spanjolle. Aksidentet janë shkaktuar nga pakujdesia e viktimave, nënvizon gazeta Diario de Mallorca. Dëshmitarët okularë i filmuan dhe pamjet panë dritën e diellit […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë