Skip to content

Dyshohet se abuzuan me një tender/ Arrestohen tre punonjës të Universitetit Bujqësor të Tiranës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tre punonjës të Universitetit Bujqësor të Tiranës në Kamëz kanë rënë në prangat e policisë.

 

Dyshohet se këta punonjës kanë abuzuar me një tender.

 

Paraprakisht bëhet me dije se operacioni është në vijim e sipër dhe nuk dihet nëse do të ketë arrestime të tjera apo jo.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë