Skip to content

E akuzuan si “plak matuf”/ E denoncoi 3 vitë më parë drejtorin të Ramës të akuzuar për 40 vjedhje në Spanjë, Berisha: Administratë me hajdutë dhe kriminelë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Postimi i Berishës:

Administrate me hajdute dhe kriminele!

Alfred Prodani, drejtori i ujesjellesit Laç arrestohet per 40 vjedhje e grabitje me dhune dhe ekstradohet ne Spanje.

Me dt 12.11. 2019 qytetari dixhital e denoncoi ate.

Ketu me poshte keni kroniken e atij denoncimi ne Dosja.al dhe mesazhin e sotem te nje qytetari dixhital! sb

“Dua te them dicka ce ta besh mediatike ce Drejtori I ujesjellesit te lacit alfred Prodani asht arrestuar sot ne ore 10 te paradites nga interpoli per vjedhje grabitje me dhun ne Spain ai ndodhe para burgumit ne tiran pritet te ekstradohet naten e mir zoti te rujt.”

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë