Sejfulla Myftari, i njohur si Cekja i Beratit ka martuar djalin.

Të ftuar kanë qenë edhe personazhe të ndryshëm të estradës.

Në një video të siguruar nga dasma, Cekja dhe aktorja e humorit Rita Lati “djegin” skenën duke kërcyer.

Ndërsa në një video tjetër, Myftari është duke kërcyer me djalin e tij, këngën e babait.

Nga ajo që shihet në video dasma ka qenë e organizuar në detaje.

Shumë urime për djalin e “Cekes”!/ albeu

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re