Një ngjarje e rëndë ka tronditur mesnatën e sotme Vlorën, teksa nga të shtënat e njëpasnjëshmë të kallashikovit ka marrë plagë të rënda një person.

Burimet konfirmojnë për Fax News dhe Faxweb.al se bëhet fjalë për një atentat ndaj Shkëlzen Velaj, të cilit i është bërë pritë në hyrje të shtëpisë.

Sipas informacioneve, Velaj është qëlluar disa herë kur ka arritur në derën e shtëpisë në katin e 5 të pallatit nga atentatorët, të cilët janë larguar me shpejtësi.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb