Skip to content

E fundit/ Burri qëllon gruan me thikë në Elbasan, nuk dihet gjendja e saj

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Elbasan.

 

Një burrë ka qëlluar me thikë bashkëshorten e tij.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 28 nëntori.

 

Mësohet paraprakisht se burri vuante nga probleme mendore.

Në vendin e ngjarjes policia dhe grupi hetimor.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë