Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka është paraqitur mëngjesin e kësaj e marte në ambientet e Prokurorisë së Posaçme.

 

Siç dallohet në pamjet e siguruara, Flamur Noka futet në ambientet e brendshme të institucionit.

 

Ndërkohë, ende nuk bëhen të ditura detajet e paraqitjes së deputetit demokrat në SPAK dhe çështja për të cilën është thirrur.

 

Më herët, kreu i bashkisë Elbasan, Gledian Llatja ka depozituar në SPAK një padi ndaj Flamur Nokës.

 

Ai e akuzon këtë të fundit se ka shkaktuar incidente në dy qendra votimi, por mëgjithatë nuk dihet nëse kjo është arsyeja e paraqitjes së Nokës në SPAK.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re