Një  63-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me çift në banesën e tij në fshatin Prush, Gropaj.

Grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.01.2023, në Prush, Gropaj, dyshohet se është vetëvrarë, me çifte, në banesën e tij, shtetasi B. B., 63 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re