23-vjeçarit në Berat
Ishte zhdukur prej 4 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 23-vjeçarit në Berat

Mëngjesin e sotëm është gjetur i mbytur në ujërat e rezervuarit të fshatit Sqepur 23-vjeçari, Llazar Palla.

Prej katër ditësh Palla ishte denoncuar nga familjarët si i zhdukur. Sipas informacioneve të familjarëve i riu ishte shurdh-memec dhe ata kërkuan ndihmën e policisë për gjetjen e 23-vjeçarit.

Njoftimi i policise:

Berat/Informacion paraprak

Ditën e sotme është gjetur i mbytur në rezervuarin e fshatit, Sqepur, Dimal, shtetasi Ll. P., 23 vjeç, banues në Sqepur, Dimal.

Shtetasi Ll. P. ishte shpallur në kërkim për largim nga banesa, në datën 14.03.2022.

Pas disa orësh kërkimesh, polumbarët e forcës Renea dhe shërbimet e policisë Dimal kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit të pajetë nga rezervuari.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re