E FUNDIT/ Komisioni i Ekonomisë rrëzon 2 dekretet e Metës për buxhetin dhe menaxhimin e sistemit buxhetor

shlsi.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mesditën e sotme u mbajt mbledhja e Komisionit të Ekonomisë ku u shqyrtuan 2 dekretet e presidentit Ilir Meta lidhur me buxhetin dhe menaxhimin e sistemit buxhetor.

Vendimi i marrë rrëzon dy dekretet e Metës për Buxhetin dhe menaxhimin e sistemit buxhetor

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë