Skip to content

E fundit/ Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli shkon në SPAK

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli ka shkuar në SPAK mesditën e kësaj të premteje.

 

Ende nuk dihet arsyeja përse është paraqitur në Prokurorinë e Posaçme.

 

Paraditen e sotme, kryeministri Rama ‘shigjetoi’ kryebashkiakun Leli për mbarëvajtjen e punës dhe çështjes së pastrimit në Vlorë.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë