Home SHQIPERIA E FUNDIT/ Makina përplaset me ambulancën në Tiranë, dëmtohet pacientja dhe pasagjerja e mjetit tjetër

E FUNDIT/ Makina përplaset me ambulancën në Tiranë, dëmtohet pacientja dhe pasagjerja e mjetit tjetër

0
E FUNDIT/ Makina përplaset me ambulancën në Tiranë, dëmtohet pacientja dhe pasagjerja e mjetit tjetër

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 09.01.2022, rreth orës 18:20, në rrugën e “Rinasit”, janë përfshirë në aksident mjeti me drejtues shtetasin E. B., me mjetin e ambulancës të spitalit të Fierit.

Si pasojë e aksidentit, janë dëmtuar pacientja që ndodhej në ambulancë, shtetasja K. V., 26 vjeçe, dhe pasagjerja e mjetit tjetër, shtetasja R. B., 38 vjeçe, të cilat ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë