Home SHQIPERIA E FUNDIT/ “Mos më prek me dorë po të them”, tension mes policisë dhe studentëve në Tiranë: A kriminel të dukem?

E FUNDIT/ “Mos më prek me dorë po të them”, tension mes policisë dhe studentëve në Tiranë: A kriminel të dukem?

0
E FUNDIT/ “Mos më prek me dorë po të them”, tension mes policisë dhe studentëve në Tiranë: A kriminel të dukem?

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

“Mos më prek me dorë po të them”, tension mes policisë dhe studentëve në Tiranë: A kriminel të dukem?

vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë