Skip to content

E fundit/ Shpërthen në ecje makina në Sauk, lëndohet shoferi

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një automjet ka shpërthyer gjatë ecjes në aksin Sauk-Teg.

 

Nga shpërthimi ka mbetur I lënduar drejtuesi i mbjetit.

 

Nuk dihet ende shkaqet që e kanë çuar makinën në flakë. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet zjarrëfikëse dhe policia.

 

Drejtuesi i mjetit ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë