Home SHQIPERIA E gjithë vëmendja te ‘5 MAJ’, IKMT dhe Policia mbërrijnë në njësinë 4, nisin shembjen e 4 banesave

E gjithë vëmendja te ‘5 MAJ’, IKMT dhe Policia mbërrijnë në njësinë 4, nisin shembjen e 4 banesave

0
E gjithë vëmendja te ‘5 MAJ’, IKMT dhe Policia mbërrijnë në njësinë 4, nisin shembjen e 4 banesave

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Në një kohë që e gjithë vëmendja ishte e përqendruar në aksionin për shembjen e banesave te 5 Maji, Policia dhe IKMT kanë mbërritur në njësinë 4, ku kanë nisur shembjen e 4 banesave të tjera.

Banorët janë gjetur të papërgatitur, dhe e kanë të pamundur që të flasin për mediat.

Fax News mëson se në ndryshim nga banorët e 5 Majit që kishin marrë një ultimatum, në njësinë 4 nuk ishte dërguar asnjë shkresë zyrtare.

Banorët janë të tronditur, teksa e gjejnë veten sot të pastrehë.

Disa persona janë shoqëruar për në komisariat.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë