Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump do të jetë subjekt i një hetimi të dytë të këshilltarit special, ky që synon trajtimin e dokumenteve të klasifikuara të gjetura në shtëpinë e tij në Mar-a-Lago dhe “aspektet kryesore” të hetimit për rolin e tij në sulmin e 6 janarit në në Capitol Hill, tha të premten avokati […]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re