“E kam quajtur foltoren tërmet dhe do vazhdoj ta quaj ashtu”, Spaho i ‘hakërrehet’ ministrit: Lëri këto trimëritë, merru me përgjimet e dosjes ku je përfshirë

1638449034_ulsi-manja.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Deputeti demokrat, Edmond Spaho në përgjigjie ndaj ministrit të Drejtësisë Ulsi Manja:

Unë e kam quajtur foltoren tërmet dhe do vazhdoj ashtu. Nuk ka nevojë të më japë mend Ulsi, ai të vazhdojë të shqetësohet për dosjen që I ka dalë në Dibër për blerjen e votave. Doli atje nëpër përgjime duke i thënë drejtorit të policisë në Dibër se do e ngrinte në detyrë dhe jo vetëm në rang qarku por në rang vendi. Ato trimëritë të shkojë t’ja tregojë dikujt tjetër se pot ë kishte shtet këtu nuk do ishte ministër drejtësie ai.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë