Skip to content

E kishte në makinë/ Taksisti nuk njeh Vesa Lumën, epike ajo që thotë në prani të saj

  • 10/05/201911/05/2019

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Këngëtarja e njohur shqiptare Vesa Luma, është përballur me një skenë të paparë ditën e sotme.Teksa kishte hipur në një taksi, qëllon që taksisti të vendosë këngën e saj dhe komenti që ka bërë ka qenë me të vërtetë epik.

Kur kënga ka vazhduar, taksisti ka nisur një bisedë me këngëtaren duke folur për Vesa Lumën, pa e ditur se e kishte pikërisht pasagjere në ato momente. Taksisti ndërkohë që po dëgjon, “Ti zemra ime” më thotë që kjo këngëtarja ishte dy metra e gjatë… pupu sa e gjatë”, shkruan Vesa Luma me humor në një postim në Instagram.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë