Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka uruar 1 qershorin, ditën e fëmijëve.

Znj.Kim ka shpërndarë një foto ku shihet e rrethuar dhe përqafuar nga fëmijë të vegjël.

Gëzuar 1 Qershorin – Ditën e Fëmijëve! Happy Children’s Day! pic.twitter.com/oahkG6SaqZ

— Ambassador Yuri Kim (@USAmbAlbania) June 1, 2021