Skip to content

E rëndë! 19-vjeçarja nga Elbasani tenton ti japë fund vetes, përfundon në gjendje të rëndë në spital (Detajet e para)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan ku një 19-vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës së saj duke u vetëhelmuar. Kanë qenë të afërt që e kanë gjetur në banesë të renë e cila u dërgua me urgjencë në Tiranë, dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ende nuk dihet shkaqet që e çuan 19-vjeçaren të merrte këtë akt të rëndë ndërsa policia ka nisur punën për zbardhjen e saj.

Njoftimi i policise:

Elbasan/Informacion paraprak

Më datë 17.06.2022, në lagjen “5 Maji” Elbasan, është gjetur në banesë, dyshohet e vetëhelmuar, shtetasja E. P., 19 vjeçe, e cila ndodhet në spital në Tiranë, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor vijon punën, me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë