Skip to content

E rëndë Himarë/ Skafi masakron fëmijën (Pamje të rënda)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Himarë ditën e sotme në zonën e Potamës.

 

Një skaf ka përplasur një fëmijë në breg të detit.

 

Dyshohet se fëmija ka ndërruar jetë.

 

Pritet informacion zyrtar nga Policia.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se fëmija është i moshës 7- vjeç dhe kishte ardhur me familjen për pushime nga Hollanda.

 

 

 

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë