Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një fëmijë vetëm 4 vjeç ndërroi jetë këtë të hënë në Burrel.

 

4 vjeçari ndodhej në çerdhe kur ka shfaqur probleme, ndërsa është dërguar për në spitalin e qytetit, teksa mësohet se gjatë rrugës dyshohet se ka ndërruar jetë.

 

Burime pranë spitalit thanë se i mituri vuante që nga lindja nga disa probleme shëndetësore, për të cilat kurohej rregullisht në Burrel dhe Tiranë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re