Skip to content

E rëndë në Divjakë/ Ndezi zjarr për të djegur barërat, 68-vjeçari digjet vetë dhe ndërron jetë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Njoftimi i policisë:

Divjakë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:55, në fshatin Goriçaj, Divjakë, shtetasi M. N., 68 vjeç, dyshohet se duke djegur barërat në tokën e tij, për shkak të përhapjes së flakëve është djegur vetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë