Një 33 vjeçar në Durrës është vetëvrarë me armë zjarri në banesën e tij.

 

Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të marte. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Durrës/Informacion paraprak

 

Rreth orës 14:35, në lagjen nr. 5, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri, në banesën e tij, shtetasi F. D., 33 vjeç. 

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të ngjarjes.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re