Një burrë 70-vjeçar ka ndërruar jetë aksidentalisht në Durrës.

 

Burri ishte duke riparuar dollapin teksa është rrëzuar dhe ka humbur jetën.

 

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 09:40, në lagjen Nr.18 Durrës, shtetasi V. K., 70 vjeç, duke riparuar dollapin në banesë është rrezuar.

Dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re