Skip to content

E rëndë në Durrës/ Hidhet nga ballkoni gruaja, ndërron jetë në vend

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një grua ka gjetur vdekjen në Durrës pasi dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj.

Gruaja ka ndërruar jetë në vend ndërsa ka mbërritur policia dhe grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Durrës/Informacion paraprak

Në lagjen Nr.17 Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe ka humbur jetën shtetasja B. M., rreth 65 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë