Prag tragjedie në zonën e Dajlanit në Durrës.

Burime bëjnë me dije për Fax News se një kamion është anuar në mes të rrugës, dhe ka rrezikuar jetën e një vajze që ishte duke hedhur plehrat.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re